Charlottenlund Travbane

Mobile navigation

Opstaldningsliste Fredag 20. okt. kl. 15.45

Staldoversigt Foto
Del artiklen:Sharing - FacebookSharing - Twitter
Navn:  Hest: Stald:
Andersen Heidi  Valmet  12A
Andersen Heidi  Samson Kaski  12A
Bender Ole  Bibione  8A
Bergman Marcus  Vegas  1B
Christoffersen Ulrik  Basic Instinct  12A
Christoffersen Ulrik  Beauty Ami Salløv  12A
Engelbrecht Laila  Avator Halbak  4B Kenneth N
Hansen Didi  Baloo Ice  4B Kenneth N
Hansen Jens Arne  Barkåks Surprise  6A
Hansen Jens Arne  BarkåksGoldmaker  6A
Hansen Jens Arne  Birte Mile  6A
Hansen Maria  Close Your Eyes  11B
Hansen Maria  Offenbach Britton  11B
Henriksen Rasmus Simb Hacienda  6A
Holm Kaj  Complete  12A
Haagensen Bjarke  Shirwan As  11B
Haagensen Steen  Apex  7B René J
Jahn Martin  Besplatno Tiki  5B Nicolaj A
Jahn Martin  Remus Tiki  5B Nicolaj A
Jahn Martin  Memory Yankee  5B Nicolaj A
Jakobsen Christina  Nu Nu Hill  11B
Jensen Diana  Simoni's Hombre  11B
Jeppesen Bjarne  So Long Sugar  12A
Jessen Iver  Bacadi Elmely  8A
Jessen Iver  Anno Boom Bay  8A
Johansson Søren  Garland Scott  2B v.staldcafé
Johansson Søren  Fritz Attack  2B v.staldcafé
Jonassen Anders  Svartpeppar  7B René J
Jonassen Emma  Be My Boom Bay  7B René J
Kjærsgaard Preben  Santadi  4A Arvid O
Kjærsgaard Preben  Brandy Simoni  4A Arvid O
Kolberg Søren  Brainy  12A
Kramer Jan  Bellevue  5B Nicolaj A
Kristensen Michael  Robertino  11B
Kristoffersen H.H.  Zorn Brick  7A Ken Ecce
Kristoffersen H.H.  Mago Doc  7A Ken Ecce
Kristoffersen H.H.  Casino Brick  7A Ken Ecce
Lindblad Conny  Kædarp Athos  2B v.staldcafé
Lindblad Conny  Motowns Princess  2B v.staldcafé
Lindqvist Helena  Pilevallas Krabat  2B v.staldcafé
Lorentzen Jørgen  Athena D T  1B
Lund Liv-Jorunn  Wind Rose  3B Fl. Larsen
Madsen Gitte  Abby Sisa  6A
Madsen Gitte  Cavaca  6A
Malmqvist Tomas  Borups Rally  1B
Malmqvist Tomas  Cool  1B
Malver Eric  Sara E C  4B Kenneth N
Myrup Max  Caspian of Narnia  8A
Nielsen Egon  Strong Winner  5B Nicolaj A
Nilsson Wallis  Galax Trot  1B
Persson Håkan K.  Empress Ås  1B
Rindom Birger  Try Me  8A
Rindom Karina  Art Detective  8A
Thomsen Henrik  Ready Dream  4A Arvid O
Thomsen Henrik  Tour de France  4A Arvid O
Uvgård Per  Sensei Act  2B v.staldcafé
Von Dabrowski A.  Xihe Karsk  1B
Wang Vicky  Mylan Salløv  11B

 Husk du kan også se Opstaldningsliste her; /sport/opstaldningsliste/