Charlottenlund Travbane

Mobile navigation

Opstaldningsliste fredag 22. marts kl.15.45

Staldoversigt Foto
Del artiklen:Sharing - FacebookSharing - Twitter
Andersen Heidi  Samson Kaski  12A
Andersen Pauli  Staro Harley  8A
Andersen Pauli  Triumf Kåsgård  8A
Bøgedal Katia  Attention Bøgedal  5A Anders
Christiansen Anne-Grete  Power Blue Moon  4A
Christoffersen Ulrik  Marvin Gaye  12A
Dahl Gordon  Tiger Hill Diamant  12A
Dahl Gordon  Daisy Cash  12A
Damberg Per  Unik Tamsen  11B
Elo Aki Markus  Easy Peak  12B Juul
Gammelgård Sabina  Høwings Sydsturm  12A
Hansen Jens Arne  Secret Journey  6A
Hansen Jens Arne  Balder  6A
Hansen Jens Arne  Applejack Mile  6A
Hansen Maria  Close Your Eyes  11B
Holleufer Kim  Real Love  11B
Jahn Martin  Super Goal  5B Nicolaj
Jahn Martin  Besplatno Tiki  5B Nicolaj
Jensen Anders F.  Arn Kronos  5A Anders
Jensen Anders F.  Captain Coke  5A Anders
Jensen Winnie  Von Gladiator  4B Kenneth
Jensen Winnie  Playboy Face  4B Kenneth
Jessen Iver  Bacadi Elmely  8A
Johnsen Steven  Borntowin  12A
Jonassen Anders  Pommeau Simoni  7B Jonas
Jonassen Tobias N.  Tutu  7B Jonas
Juul Michael  Akermann  12B Juul
Juul Morten  Jelmer Boshoeve  2B
Juul Morten  Donna Donna  2B
Juul Morten  Something Fishy  2B
Kjær Rene  Atletico  2B
Kjær Rene  Viktor Flirt  2B
Krieger Ivan  Rasmus Pilbro  11B
Larsen Leif  Empty Glass  7B Jonas
Lindblad Conny  Pere Palema  1B
Lindqvist Helena  Le Baron  1B
Lykke Dorte  Mellis Akema  14B Lykke
Mathiesen Børge  Rocky Egedal  11B
Mønster Knud  Rocky P H  4A
Mønster Knud  Worst Nightmare  4A
Nielsen Flemming  Lookh Pixel  1A Fischer
Nielsen Flemming  Thor Mosebo  1A Fischer
Nielsen Julie  Teodor  Egen boks
Nielsen Julie  Tsamina Sensei  Egen boks
Nielsen Sebastian  Atmosfær Hornline  8B Alex
Nielsen Svend Aage  Eye In The Sky  11B
Norrby Ulf  G R Torpiv  1B
Nørlem Jørn  Tack Wee  2B
Obel Sørensen Zasja  Verdi A  Egen boks
Ohlsson Sune  Brigitte K  6A
Pedersen Bjarne  Ursus Hoff  6A
Rasmussen Allan Bo  Ducati Østervang  8A
Rasmussen Allan Bo  Ambra Godiva  8A
Rasmussen Allan Bo  V I P Holmsminde  8A
Rogell Anna  Sunpower H P  6A
Rånlund Mats  Bairro Alto  1B
Sørensen Per  Bailey Bakkely  4B Kenneth
Sørensen Per  Tchai Bakkely  4B Kenneth
Uglebjerg Lillian  Endora Face  1B
Uglebjerg Lillian  Universale  1B
Uglebjerg Lillian  Bongo Star  1B
Wang Daniel  Jetmoon Heart  11B
Westergaard Kaj  Bright Diamond  4B Kenneth

Vi bruger cookies for at forbedre din oplevelse samt vurdere brugen af de enkelte elementer på danskhv.dk og herunder travbanen.dk. På dette website bruges cookies til statistik og personalisering af indhold og annoncer. Ved fortsat brug af websiden godkender du cookiepolitikken.

Læs mere