Charlottenlund Travbane

Mobile navigation

Opstaldningsliste søndag 23. september kl.13.15

Staldoversigt Foto
Del artiklen:Sharing - FacebookSharing - Twitter
Andersen Pauli  Diva De Meaux  9A
Andersen Pauli  Chakita T Hall  9A
Bender Ole  Bazire Trøjborg  12A
Bisgaard Erik  Cicero Cæsar  Ken Ecce
Bjerregaard Svend  Dorikan Lund  3A Jens Simoni
Bundgård Leif  Darwin Ice  8A
Christensen Tina  Diamant Østervang  9A
Christiansen Anne-Grete  Power Blue Moon  4A Arvid
Christoffersen Ulrik  Hardstone  12A
Dahl Gordon  Dumbo  11B
Dahl Gordon  Daisy Cash  11B
Ellegaard Charlotte H.  Sofia Damhus  8B Alex
Friborg Kent  Universale  6A
Friborg Kent  American Blue  6A
Friis Jan  Dekanen K  8A
Friis John  Dior Vincent  8A
Hansen Maria  Close Your Eyes  Egen boks
Herløv Anette  Banderas  7B Jonas
Haagensen Steen  Voila  7B Jonas
Haagensen Steen  Apex  7B Jonas
Jahn Martin  Amarone Byvang  11B
Jakobsen Christina  Nu Nu Hill  11B
Jensen Flemming  Stud Muffin  9A
Jensen Flemming  Apollo Sisa  9A
Jensen Flemming  Daytrader U M  9A
Jensen Flemming  Daisy Hill  9A
Jensen Flemming  Angel of Mine  9A
Jensen Kaj  Victor Rush  9B + 3 rækkebokse
Jensen Kaj  Donna Lupo  9B + 3 rækkebokse
Jensen Kaj  Donttakeiteasy  9B + 3 rækkebokse
Jensen Kaj  Daisy H J  9B + 3 rækkebokse
Jensen Kaj  Bartho  9B + 3 rækkebokse
Jensen Kaj  Bella Toft  9B + 3 rækkebokse
Jensen Kaj  Clark Gable  9B + 3 rækkebokse
Jensen Ken Kastberg  Global Underworld  Egen boks
Jensen Lindhardt  Donatello Garbo  9B + 3 rækkebokse
Jensen Lindhardt  Theodora Garbo  9B + 3 rækkebokse
Jensen Lindhardt  Donato Hyrdehøj  9B + 3 rækkebokse
Jensen Lindhardt  Bell Man  9B + 3 rækkebokse
Jensen Peter  Dario Sotto  6A
Jensen Peter  Moliere  6A
Jensen Peter  Dicte Skovsende  6A
Jensen Peter  Delicious Laser  6A
Jessen Iver  Anno Boom Bay  8A
Johnsen Steven  Borntowin  12A
Juel Jeppe  Delicious Babe  6A
Juul Morten  Indi di Quattro  2B
Juul Morten  Dark Gogo  2B
Juul Morten  Dominique A P  2B
Jørgensen Kaj  Dixen Cloc  14B Lykke
Kirkegaard Tom  Dj K K  11B
Kristensen Hans Ulrik  Doubles Diva  2B
Kristensen Hans Ulrik  Don't Touch  2B
Kristensen Hans Ulrik  Cmynewlollipop  2B
Kristoffersen H.H.  Zorn Brick  Ken Ecce
Lykke Dorte  Awesome Girl Bank  14B Lykke
Lønborg Henrik  Destiny  14B Lykke
Lønborg Henrik  Damien Shadow  14B Lykke
Malmqvist Tomas  Donna Di Damgård  1B
Malmqvist Tomas  Firefly Sisu  1B
Mønster Knud  Denimcowboy  3A Jens Simoni
Mønster Knud  Can Tab  3A Jens Simoni
Mønster Knud  Daylight V P  3A Jens Simoni
Nielsen Flemming  Cato Mosebo  Thomas Fischer
Nielsen Jørgen  Disney H J  9A rækkeboks
Nielsen Marc Bæk  Gentleman  4A
Nielsen Marc Bæk  Dortmund  4A
Nielsen Marc Bæk  Toscano  4A
Nielsen Marc Bæk  Diva Sisa  4A
Nielsen Mariann T.  Diamond Is Rough  8A
Nielsen Mariann T.  Meagainsttheworld  8A
Pedersen Anders  Deliciousstone  12A
Pedersen Anders  Allmagic  12A
Pedersen Anders  Celebrity Wind  12A
Petersen Dorthe  Showcase  Anders F. Jensen
Petersen Dorthe  Wildest Dreams  Anders F. Jensen
Rasmussen Peter  Darth Vader S M  11B
Rindom Karina  Art Detective  8A
Rudbeck Peter  Dontpaytheferryman  1B
Sørensen Finn S.  Speedy Chap  Anders F. Jensen
Uglebjerg Lillian  Durtal Blue  11B
Uglebjerg Lillian  Bongo Star  11B
Uglebjerg Lillian  Amber Attack  11B
Untersteiner Peter  Diamondwind  1B

Vi bruger cookies for at forbedre din oplevelse samt vurdere brugen af de enkelte elementer på danskhv.dk og herunder travbanen.dk. På dette website bruges cookies til statistik og personalisering af indhold og annoncer. Ved fortsat brug af websiden godkender du cookiepolitikken.

Læs mere