Charlottenlund Travbane

Mobile navigation

Opstaldningsliste søndag 11. november kl.13.15

Staldoversigt Foto
Del artiklen:Sharing - FacebookSharing - Twitter
Andersen Heidi  Burlesque  12A
Andersson Micael  Kalle Kanin Tooma  2B
Bagge Merete  Highfive Laday  1A Fischer
Bender Ole  Bazire Trøjborg  11B
Bender Ole  Bellucci  11B
Bengtsson Fanny  Pontziopilata Face  2B
Brindeborg Lars  Væsterboonthenews  2B
Christoffersen Ulrik  Hardstone  12A
Dahl Gordon  P S Confess  12A
Dahl Gordon  Cody  12A
Dahl Gordon  Cinderella  12A
Hansen Anita Bakkegård  Carlson  4A
Hansen Anita Bakkegård  Only Teardrops  4A
Hansen Didi  Baloo Ice  4B Kenneth
Hansen Jens Arne  Applejack Mile  5B Nicolaj
Hansen Jonas  Sally Silvio  11B
Hovgaard Torben  Limbo  11B
Hovgaard Torben  O'grady  11B
Jensen Flemming  Slide So Easy  9A
Jensen Kaj  Dream Hastrup  9A
Jensen Kaj  Clark Gable  9A
Jensen Ken Kastberg  Global Underworld  Egen boks
Jensen Kristina  Cayenne Star  4A
Jensen Peter  Raket Brodde  6A
Jensen Peter  Somewifesomewhere  6A
Jensen Winnie  Squid  5A Anders F.
Jensen Winnie  Horton  5A Anders F.
Jessen Iver  Bacadi Elmely  8A
Jonassen Tobias N.  Tutu  7B Jonas
Juel Jeppe  Cool Shadow  6A
Juel Jeppe  Scarface  6A
Juel Jeppe  Bella Tinghøj  6A
Kjærsgaard Preben  Armani S  2B
Kjærsgaard Preben  Livi Nixon H M  2B
Kofoed Annika  Chilli Tårs  2B
Kramer Jan  Covini  5B Nicolaj
Kristensen Michael  Cille Gardenia  7A Ken
Kristoffersen H.H.  Zorn Brick  7A Ken
Kristoffersen H.H.  Anakin T Dream  7A Ken
Kristoffersen H.H.  Enzo Brogård  7A Ken
Larsen Birger  Raket Hill Street  7A Ken
Lindblom Björn  Popeye Face  1B
Lykke Dorte  Awesome Girl Bank  Egen boks
Lønborg Michael  Clumses Vivel  1B
Malmqvist Tomas  Firefly Sisu  1B
Malmqvist Tomas  Current Affair  1B
Mauritzson Jenny  Dontgiveup Mauritz  1B
Møller Ole  Amadillo C N  4B Kenneth
Mønster Knud  Repay Merci  3A
Nielsen Flemming  Thor Mosebo  1A Fischer
Nielsen Julie  Teodor  Egen boks
Nielsen Katja D.  Oregon Byrds  5B Nicolaj
Nielsen Sebastian  Atmosfær Hornline  8A
Nilsson Roger S.  Holly Roni  8A
Nørgaard Jens  Darling Blåbjerg  4A
Nørgaard Jens  Quidni  4A
Olofsson Leif  Nici  8A
Pedersen Max  Willie Blue  11B
Rasmussen Allan Bo  V I P Holmsminde  8A
Rindom Karina  Fritz Attack  8A
Sørensen Finn S.  Speedy Chap  7B Jonas
Sørensen Per  Bailey Bakkely  4B Kenneth
Thorup Michael  Casino Gardenia  3A
Tung Pål Morten  Rocky Pop  7A Ken
Uglebjerg Lillian  Amber Attack  1B
Untersteiner Peter  Justice Ås  1B
Wang Vicky  Mylan Salløv  11B
Westergaard Bo  Punk  6A
Örberg Bo  Bourbon du Nord  8A

Vi bruger cookies for at forbedre din oplevelse samt vurdere brugen af de enkelte elementer på danskhv.dk og herunder travbanen.dk. På dette website bruges cookies til statistik og personalisering af indhold og annoncer. Ved fortsat brug af websiden godkender du cookiepolitikken.

Læs mere